Blogi: Ahoi, sushisõber!

 

Ahoi, sushisõber!

Kas teadsid, et Balti Jaama Turul asuvas Peetri Lõheäris pakume lisaks toredale kalavalikule juba mõnda aega ka sushit?

Just nii! Muidugi sellepärast, et  sushi maitseb meile endale samuti väga ning tundes oma kaupa ise kõige paremini, saame kindlad olla ka selle värskuses ja kvaliteedis. Sushi sisse pistame nimelt ainult Peetri Lõheäri enda kala.

Tore on tõdeda, et paljud meie sushivaimustust jagavad. Sushikokk Kelly sõnul on paljud püsikunded juba nägupidi tuttavaks saanud. Eriti palavalt armastatakse küpsetatud lõhega makisid, kuid mitte ainult. Kelly teeb lisaks kalasushidele ka väga maitsvaid wakame vetikate ja kurgiga makirulle, mis peaksid rõõmustama ka kõiki taimetoidusõpru, aga on väga mõnusad ka kalaampsudega vaheldumisi suhu pistmiseks. Ka grillitud sushi lõhega on palju kiidusõnu pälvinud ning tasub Kelly sõnul kindlasti avastamist.

  

Meie sushilett BJT Peetri Lõheäris on avatud iga päev. Sushit pakume nii 8 tk kaupa karbis, aga ka suuremate vaagnate kaupa, juhuks kui seltskond kokku on saamas ja tore õhtu hea toiduga plaanis. Et suurema tellimuse valmistamine ja kokku panemine võtab ka rohkem aega, siis anna meile soovist vähemalt 2-3 tundi ette teada. Valikuga saad tutvuda kohapeal või meie heade partnerite Bolt Food ning Wolt vahendusel, kes toidu lausa ise sulle koju või kontorisse kätte toovad.

Astu läbi Balti Jaama Turu Peetri Lõheärist ja tule ütle tere!

Küsi lisainfot